KERSTCONCERT 2024

Het Kerstconcert aanstaande zaterdag is helaas geheel uitverkocht. We konden niet in de sportzaal terecht deze keer en in de toneelzaal van het Koningin Beatrix Centrum is maar plaats voor maximaal 200 bezoekers. Koor en orkest gaan daar nog vanaf. Met 150 verkochte kaartjes zitten we dus helemaal vol. Jammer dat we u moeten teleurstellen.

Namens het bestuur, dirigent en leden wens ik u fijne Kerstdagen en we gaan ook in 2025 door met geven van mooie concerten!

Screenshot

KERSTCONCERT 2024

Op zaterdag 21 december zal het fanfareorkest van AMDG samen met het koor Luscinia een Kerstconcert verzorgen in de toneelzaal van het Koningin Beatrix Centrum (KBC) in Wehl. Luscinia is de Latijnse naam voor nachtegaal. Het koor is dan ook een onderdeel van de Ulftse Nachtegalen. Het concert begint om 19:30 uur en duurt tot plus minus 21:00 uur. Na afloop van het concert is er een gezellig samenzijn in Lokaal 1816, de bar van het KBC. Het eerste drankje is inbegrepen bij het toegangskaartje van € 10.

Het is de eerste keer dat AMDG onder leiding van Jan Nellestijn een samenwerking aangaat met Luscinia. Het koor staat onder leiding van de regionaal bekende dirigent en pianist Ben Simmes.

Op het programma staan meer en minder bekende (kerst)werken voor het orkest en het koor afzonderlijk. Maar ook zullen koor en orkest een aantal nummers gezamenlijk ten gehore brengen, zoals het overbekende “You Raise Me Up”. Bekend geworden door de uitvoering van Josh Groban in 2003. Het prachtige kerstlied “O Holy Night” zal als trompetsolo worden uitgevoerd door Rik Thijssen.

De presentatie is in handen van Annelies Reuling.

Foto: Koor Luscinia en dirigent Ben Simmes